Sekrety gry Sizzling Hot


Klasyczne gry zawsze były i będą popularne i nic tego nie zmieni. Jednym z takich przykładów jest slot Hot Sizzling 777, który znajdziesz w każdym kasynie. Jest on tworem firmy Novomatic Gaminator, która już dawno zdążyła zdobyć uwagę graczy. Dziś slot jest prezentowany w zaktualizowanej formie, otrzymał również ulepszony design, ale styl gry pozostaje taki sam jak wcześniej.

Mechanika gry

Maszyna oferuje pięć bębnów i standardowe dziewięć linii wygrywających, jest też dziki symbol, na który wybrano wizerunek "Seven". Maksymalny mnożnik zakładu jest w stanie zwiększyć nagrodę o 5000 razy. W przypadku kombinacji 3 owoców, wygrana wzrasta 20-krotnie. A jeśli graczowi zdarzy się zobaczyć na ekranie 2 wiśnie, jego opłata zostanie podwojona. Gwiazda jest wybierana jako symbol scatter, a pojawienie się 3 takich symboli może zwiększyć kwotę nagrody pieniężnej o 2 razy. Automat Sizzling Hot nie ma darmowych spinów na bębnach, ale można skorzystać z gry na podwojenie. W niej zostaniesz poproszony o odgadnięcie koloru karty. Wszystko jest bardzo proste, zasady gry nie sprawią trudności nawet nowemu użytkownikowi.

Automat daje użytkownikowi możliwość złapania szczęścia, nie wymagając przy tym żadnych dodatkowych środków i symboli, gdyż tylko w ten sposób maszyna pozwala sprawdzić, jak naprawdę wygląda szczęście w hazardzie. Szczęście zawsze sprzyja tym, którzy wierzą w los i kręcą bębnami bez zarzutu. Jednak slot jest obdarzony funkcjami, które pomagają w zdobyciu jeszcze większego szczęścia, te cechy i odróżniają go od poprzedników. Wśród nich jest gra na podwojenie i gra automatyczna.

Gra bonusowa

Wielu użytkowników od dawna zna wszystkie uroki gry na podwojenie, ale slot "Sizzling Hot" pozwala na nieskończone korzystanie z dobrodziejstw oferowanych przez tę rundę! Aby rozpocząć grę specjalną, należy po udanej kombinacji nacisnąć "Double". Gracz stanie przed ukrytą kartą i będzie musiał odgadnąć jej kolor.

Poprawny wybór podwoi dotychczasową wygraną i pozwoli graczowi ponownie odgadnąć kartę, a przy kolejnym poprawnym wyborze opłata początkowa zostanie zwiększona 4-krotnie. Możesz tu wygrać lub przegrać całą kwotę! Taka gra będzie najlepszym wyborem dla najbardziej ryzykownych bywalców kasyn.

Tajemnice gry

Automaty "Sizzling Hot" mają wiele analogów, ale zasada gry jest taka sama. Ich popularność wynika z dużych szans na wygraną i uzbieranie imponującej sumy pieniędzy. Jak w każdym slocie, istnieją sekrety wygranej i dotarcia do rund bonusowych.

Aby zacząć, sugeruje się złożenie małego depozytu w wysokości od 10 do 35 monet, ale nie zalecamy tego. Nie jest opłacalne stawianie dużych sum na tym automacie, ponieważ jest on ustawiony tak, aby rozdawać wygrane ruchy przy minimalnych stawkach. Ale możliwość swobodnej zabawy jest oczywiście dostępna dla Ciebie.

Pierwszy sekret

Automat "Sizzling Hot", nawet grając bez rejestracji często gromadzi bonusowe środki wraz ze wzrostem wysokości zakładów. Funkcja ta może być wykorzystana do realizacji wygrywających zakładów: dokonaj zakładu na 5 liniach za pomocą 5 monet i zakręć bębnami co najmniej 5 razy. Jeśli zakład nie zostanie uruchomiony, a bonus nie zostanie zaliczony, należy postępować według tego samego algorytmu, ale ze stawką 6 monet. Jeśli i kolejne obroty nie przyniosą wygranej, należy ponownie zwiększyć stawkę o 1 monetę i kontynuować grę. Uwaga! Jeśli po siedmiu podbiciach bonusy nie pojawiły się, należy zresetować zakład do początkowych 5 monet i rozpocząć grę od nowa.

Drugi sekret

Podczas bębnów przez długi czas nie może wypaść bonus, to ustawienie maszyny, ponieważ żadne kasyno nie może pracować ze stratą. Jeśli jednak w pewnym momencie gry, najlepiej po 2-3 próbach poprzedniej metody, zwiększymy zakład nie o 1 monetę, a od razu o 30 monet, stawiając tę stawkę na każdej linii z owocami, szansa na wygraną wzrasta o 80% w kolejnych 5 zakrętach.

Trzeci sekret

Do rundy bonusowej możesz dostać się tylko wtedy, gdy określisz określoną kwotę zakładu. Cecha ta może być zastosowana zarówno do nagrody pieniężnej, jak i bonusu. Drugi zwycięski sekret daje wskazówkę graczowi, aby wejść do rundy bonusowej, wymagane jest tylko nagłe zwiększenie zakładu o kilka razy, system będzie działał na korzyść uczestnika.

Podczas rundy nagród gracz będzie miał przed sobą 3 bębny z losowymi obrazkami. Zysk jest osiągany tylko wtedy, gdy podświetlone symbole są dopasowane. Aby wygrać, wystarczy nacisnąć przycisk "Start", a gra się rozpocznie. W rundzie bonusowej nic nie zależy od samego użytkownika, pozostaje tylko wierzyć w szczęście. Procent wygranych w rundzie bonusowej wynosi 70-80% całkowitej liczby rund. Życzymy przyjemnej gry.

KABlog

31b857d8f7c77aa6cdf930e19788efd7